Ups & Downs


  • Ülimalt kiired sisse- ja väljamaksed
  • Kontovaba mängimine!
  • Suur slotikate valik
  • Boonuseid ei pakuta
  • Kampaaniaid ei ole
  • Kiirkasiinol puudub lojaalsusklubi

Ülevaade


Kiirkasiino Põhjalik Ülevaade 2023

Kiirkasiino on Eesti üks uuemaid online kasiinosid. Tegemist on tõepoolest kiire kasiinoga – mängimiseks pead vaid tegema sissemakse, ei mingit konto loomist ega isikuandmete sisestamist!

Selleks, et saaksid Kiirkasiinost parema ülevaate, oleme sulle kokku pannud põhjaliku tutvustuse. Kivi kotti!

Sissejuhatus

Kiirkasiino on Eesti internetikasiino, mis pakub laia valikut erinevaid kasiinomänge. Laiast valikust mängudest ei puudu slotimängud, lauamängud ega live-kasiino.

See internetikasiino on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt litsentseeritud ja reguleeritud, mis tagab mängijatele turvalise ja õiglase mängukogemuse.

Kiirkasiino pakub mitmeid erinevaid maksemeetodeid, mis võimaldab mängijatel teha sissemakseid ja väljamakseid kiiresti ja turvaliselt. Kiirkasiino on kontovaba kasiino, mis tähendab, et mängijad ei pea looma kontot, et mängida oma lemmikmänge.

Kiirkasiino pakub ka professionaalset ja abivalmist kliendituge, mis on saadaval 24/7.

Mida Kiirkasiinos teha saab?

Kiirkasiino pakub mitmeid erinevaid mänge nii arvutis kui ka mobiilis. Mängijad saavad valida oma lemmikmängude hulgast ning nautida suurepärast mängukogemust.

Kiirkasiino internetikasiino pakub mitmeid erinevaid slotimänge, lauamänge ja live-kasiinomänge, mis on loodud professionaalsete mänguarendajate poolt.

Kasiino kliendid saavad valida oma lemmikute hulgast (nagu näiteks rulett, blackjack, baccarat, videopokker jne).

Lisaks pakub hasartmänguettevõte ka live-kasiinomänge, mis võimaldavad mängijatel tunda end nagu oleksid nad tegelikus kasiinos.

Kiirkasiino ajalugu

Kiirkasiino internetikasiino asutati aastal 2019 ja on olnud alates sellest ajast aktiivselt Eesti turul tegutsenud. Kiirkasiino eesmärk on pakkuda parimat kasiinokogemust Eesti mängijatele, pakkudes laia valikut erinevaid mänge ja suurepäraseid boonuseid.

Alates asutamisest on online kasiino järjepidevalt parandanud oma teenuseid ja laiendanud mänguvalikut, et pakkuda mängijatele veelgi paremat kogemust.

Kiirkasiino on ka koostööd teinud mitmete mängutootjatega, tagamaks oma klientidele parima ja kõige uuema mänguvalikut.

Kiirkasiino on ka alati pööranud tähelepanu turvalisusele ja usaldusväärsusele, omades Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsi. See tähendab, et kõik mängijad saavad mängida turvaliselt ja usaldusväärselt.

Kiirkasiino internetikasiino on järjepidevalt arenev ettevõte, mis pakub parimat kasiinokogemust Eesti mängijatele ning jätkab arengut ja parandamist, et pakkuda veelgi paremat teenust.

Kiirkasiino boonused

Kiirkasiino valib lihtsuse, kiiruse ja segaduse vältimise eesmärgil mitte pakkuda boonuseid.

Erinevad kuldsete äärtega megaboonused ja muud sarnased pakkumised tähendaksid, et mängijatel tuleks täita erinevaid läbimängimise kohustusi, mis sageli tekitavad segadust.

Kiirkasiino on teinud otsuse loobuda sellistest pakkumistest, et hoida kontseptsioon lihtsana ja selgena ning vältida segadust.

Kiirkasiino mängud

Kiirkasiino pakub laia valikut erinevaid slotimänge, lauamänge ja live-kasiinot. Midagi meelepärast leidub igaühele – valik on lai!

Slotimängud

Slotimängud on üks peamisi kategooriaid Kiirkasiinos. Mängijad saavad valida erinevate teemadel slotimängude hulgast, nagu näiteks tänapäevased videomängud, klassikalised slotimängud või ajaloolised teemad. Kiirkasiino pakub slotimänge mitmetelt tuntud mängutootjatelt, nagu NetEnt, Microgaming ja Play’n GO.

Olles testinud erinevate kasiinode slotivalikut, tundub Kiirkasiino valik olevat väga hea. Kiirkasiinos on saadaval populaarsed mängud nagu Jumanji lauamängu slot, NetEnti Fairytale Legends: Mirror Mirror mänguautomaat ja Play’n GO poolt välja antud The Sword and the Grail.

Samuti leiab Kiirkasiinost ka uusi ja huvitavaid mänge nagu Nolimit City Barbarian Fury, NetEnti Wilderland, Red Tiger poolt loodud Golden Cryptex ja palju muud.

Lauamängud

Lauamängud on online kasiinos teine populaarne sektsioon. Kasiino kliendid saavad valida erinevate klassikute hulgast, nagu näiteks blackjack, rulett, baccarat ja pokker.

Kiirkasiino pakub lauamänge mitmetelt tuntud mängutootjatelt, nagu Evolution Gaming ja NetEnt.

Live-kasiino

Live-kasiino osa on Kiirkasiinos populaarne, kus mängijad saavad mängida reaalajas kasiinomänge professionaalsete ja sõbralike diileritega. Kiirkasiino pakub live-kasiinot mitmetelt tuntud mängutootjatelt, nagu Evolution Gaming ja NetEnt.

Mängutootjad

Kiirkasiino pakub mängijatele laia valikut erinevatest mängutootjatest. Kindlasti leiab Kiirkasiinost vähemalt kümne tuntud mängutootja mänge, aga kindlasti on saadaval veel rohkem mänge mitmelt mängutootjalt.

Mängutootjate nimekiri, mis Kiirkasiinos on saadaval, sisaldab järgmisi: NetEnt, Play’n GO, Pragmatic Play, Nolimit City, Relax Gaming, Quickspin, Big Time Gaming, Push Gaming, Microgaming ja Yggdrasil, Red Tiger.

Kiirkasiino VIP-klubi

Kiirkasiino internetikasiinol ei ole hetkel VIP-klubi.

Kiirkasiino kasutajakogemus ja mobiilikasiino

Kiirkasiino internetikasiino pakub suurepärast kasutajakogemust, mis on mugav ja lihtne kasutada. Kiirkasiino koduleht on hästi organiseeritud ja mängijad saavad kergesti leida oma lemmikmängud.

Kiirkasiino internetikasiino on ka saadaval mobiilis. Mängijad saavad alla laadida Kiirkasiino rakenduse oma mobiiltelefoni või tableti ja mängida kõikjal ja igal ajal. Mobiilirakendus on hästi optimeeritud ja pakub sama suurepärast mängukogemust, nagu arvutis.

Kiirkasiino mobiilikasiino on saadaval nii Android kui iOS platvormil ja mängijad saavad kergesti sisse logida oma kontoga või luua uue, kui neil veel pole kontot.

Kokkutõttes Kiirkasiino internetikasiino pakub suurepärast kasutajakogemust, mis on mugav ja lihtne kasutada, nii arvutis kui mobiilis. Mobiilirakendus on hästi optimeeritud ja pakub sama suurepärast mängukogemust kui arvutis.

Sisse- ja väljamaksed

Kiirkasiino pakub kiiret ja lihtsat makseviisi, mis teeb sisse- ja väljamaksete tegemise hõlpsaks. Selleks on kasutusel Trustly, üks Euroopa usaldusväärseimatest makseteenuse pakkujatest.

Trustly kaudu saad teha makseid kasutades Swedbanki, SEB-d, LHV või Nordea panka. Sissemaksed tehakse koheselt ja väljamaksed võivad toimuda paari minutiga.

Trustly kasutamine teeb kiirkasiinos maksete tegemise kiireks ja mugavaks.

Kõikide maksemeetodite minimaalne sissemakse on 10 € ning minimaalne väljamakse 25 eurot. Suurim võimalik väljamakse on 20 000 eurot kuus.

Kuidas luua konto?

Kiirkasiino internetikasiino on kontovaba kasiino, mis tähendab, et mängijad ei pea looma kontot, selleks et oma lemmikmänge nautida.

See on suurepärane uudis just neile, kes ei soovi veeta aega konto loomisega, tahavad soovivad kohe mängimist alustada.

Mängijad saavad alustada mängimist kohe pärast sissemakse tegemist!

Vastutustundlik mängimine

Kiirkasiino pakub mitmeid limiitide seadmise võimalusi, mis aitavad mängijatel mängida vastutustundlikult.

Pärast esimese sissemakse tegemist saad vaadata oma maksete ja mängimise ajalugu profiili leheküljelt.

Mängijad saavad seada endale sissemakse, mängu ja kaotuste limiite, samuti saab määrata ajaperioodi, mille jooksul limiit kehtib. Samuti on võimalik seada mängimise aja piiranguid.

Näiteks, kui mängija soovib piirata endale igapäevaseid või kuupõhiseid mänguajasid. Kiirkasiino pakub ka võimalust ajutiselt oma konto sulgeda, kui on hasartmängusõltuvusega probleeme.

Kas Kiirkasiino on usaldusväärne?

Võime julgelt öelda, et Kiirkasiino on usaldusväärne ja turvaline online kasiino. Esiteks on neil Eesti Maksu- ja Tolliameti litsents. See tähendab, et Kiirkasiino täidab kõik Eesti seadusandluse nõuded ja regulatsioonid, mis tagavad mängijatele turvalise ja õiglase mängukogemuse.

Kiirkasiino kasutab kaasaegset turvatehnoloogiat, et kaitsta mängijate isikuandmeid ja finantsandmeid. Kõik andmed on krüpteeritud ja hästi kaitstud, et vältida andmete vargust või häkkimist.

Kiirkasiino internetikasiino pakub ka mitmeid erinevaid maksemeetodeid, mis on turvalised ja kiiresti töödeldavad.

Kasiino kliendid saavad valida endale sobiva maksemeetodi – kõik sisse- ja väljamaksed on samuti turvalised.

Kokkuvõte

Kiirkasiino internetikasiino on Eesti internetikasiino, mis pakub laia valikut erinevaid kasiinomänge, nagu näiteks slotimängud, lauamängud ja live-kasiino. See on asutatud 2019. aastal ja on olnud alates sellest ajast aktiivselt tegutsemas Eesti turul, pakkudes Eesti mängijatele kvaliteetset kasiinokogemust.

Tegemist on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt litsentseeritud ja reguleeritud kasiinoga, mis tagab mängijatele turvalist ja õiglast mängukogemust.

Online kasiino pakub mitmeid erinevaid maksemeetodeid, mis võimaldab mängijatel teha sissemakseid ja väljamakseid kiiresti ja turvaliselt.

Lisaks on Kiirkasiino kontovaba kasiino, mis tähendab, et mängijad ei pea looma kontot, et mängida oma lemmikmänge. Kiirkasiino pakub ka professionaalset ja abivalmist kliendituge, mis on saadaval mängijatele 24/7.

KKK

Millised on Kiirkasiino plussid teiste Eesti kasiinode ees?

Kiirkasiino on teinud registreerimise protsessi väga lihtsaks – sa ei pea tegema muud kui tegema sissemakse ja sulle luuakse automaatselt konto!

Kiirkasiino RTP, mis on keskmine väljamakse mängijale, on üks kõrgemaid teiste kiirkasiinode seas.

Lisaks sellele saad väljamakseid Kiirkasiinost oma pangakontole kiiresti, vaid paari minutiga. See teeb Kiirkasiinost ideaalse valiku neile, kes soovivad kiiresti ja lihtsalt mängida.

Milliseid boonuseid Kiirkasiino pakub?

Kiirkasiino on üks vähestest Eesti online kasiinodest, kus ei ole boonuseid ega kampaaniaid. See ei tähenda aga, et see oleks negatiivne aspekt – hoopis vastupidi!

Kiirkasiino ei paku boonuseid, mis tähendab, et sa ei pea muretsema läbimängimise nõuete ja teiste keeruliste tingimustega.

See teeb mängimise lihtsamaks ja selgemaks ning võimaldab sul keskenduda täielikult mängule ja võidule!

Kuidas toimivad sisse- ja väljamaksed?

Kiirkasiino pakub kiireid ja turvalisi sisse- ja väljamakseid Euroopa suurima online maksesüsteemi Trustly kaudu.

Trustly võimaldab makseid teha otse SEB, Swedbanki, LHV ja Luminori pangalinkide kaudu. Sissemaksete tegemine on kiire ja lihtsalt tehtav, ja tänu Pay’N Play kiirmaksete kontseptsioonile jõuavad ka väljamaksed Sinu pangakontole vaid paari minutiga. Kiirkasiino on usaldusväärne valik neile, kes soovivad kiireid ja lihtsaid makseid.

Mis mänge Kiirkasiino pakub?

Kiirkasiino pakub suurepärast valikut erinevaid kasiinomänge, sealhulgas slotimänge, lauamänge nagu Blackjack, Rulett ja Casino Holdem, ning alates 2021. aastast on saadaval ka live kasiinomängud Evolution Gamingilt.

Slotimängude valikus on üle 1300 erineva mängu viieteistkümnelt erinevalt tuntud kasiinomängude tootjalt, mis laieneb pidevalt.

Kiirkasiino pakub mänge suurtelt ja populaarsetelt mängutootjatelt nagu Play’n GO, Netent, Pragmatic Play, Nolimit City, Relax Gaming, Quickspin, BTG (Big Time Gaming), Yggdrasil, Red Tiger, Push Gaming, Yggdrasil ELK jpt.

Mängud on jaotatud mugavalt kategooriatesse ja saad neid filtreerida mänguteenuse pakkuja või mängutüübi järgi. Kiirkasiino pakub ka otsingufunktsiooni, mis teeb lemmikmängude otsimise äärmiselt lihtsaks.

Jäta kommentaar