Privaatsuspoliitika

Onlinekasiinoboonused24.com leheküljelt leiad kõige värskema informatsiooni kasiinode ja kasiinomängude kohta.

Onlinekasiinoboonused24.com ei ole internetikasiino ega mänguteenuste pakkuja, mis tähendab, et sellel leheküljel ei ole võimalik mängida kasiinomänge ega teha rahalisi ülekandeid. Teilt ei küsita mitte mingil juhul rahaülekannetega seonduvat informatsiooni ega isikuandmeid.

Lugejad kasutavad seda lehekülge vabatahtlikult. Seda Lehte kasutades nõustuvad lugejad kasutustingimustega. Lehekülje kasutustingimusi uuendatakse vastavalt vajadusele ning seega on soovitatav alati uusimate tingimustega kursus olla. Kui kasutate Onlinekasiinoboonused.com lehekülge, külastage kindlasti regulaarselt teenustingimuste lehte. Kui te ei nõustu kasutustingimustega, ärge külastage ka seda lehte.

Onlinekasiinoboonused.com on informatiivne lehekülg, mis pakub vaid kasiinomängudega seotud teavet. Veebihaldurid ega sisuloojad ei ole vastutavad oma lugejate tegude ega tegemiste eest. Iga lugeja vastutab iseenda ja vastutustundliku mängimise eest ise. Leheküljel olev informatsioon ei pruugi olla ajakohane ega põhineda ametlikel allikatel, aga sisuloojad püüdlevad selle poole, et lehekülje sisu oleks alati kvaliteetne ning põhineks asjakohasel teabel.

Ainuõigus

Kogu sisu Leheküljel on toodetud Onlinekasiinoboonused.com poolt. Sisu hõlmab muusikat, andmeid, heli, teksti, fotosid, graafikat, sõnumeid, videoid, ikoone, kaarte, koode ja tarkvara.

Nõustute mitte jagama, muutma, postitama, taastootma, kopeerima, kuvama, avaldama, litsentseerima, üle kandma ega müüma selle lehekülje kaudu saadud informatsiooni, tooteid, teenuseid või tarkvara, välja arvatud juhul, kui teile on selle jaoks antud meie kirjalik luba.

Lahtiütlus

Onlinekasiinoboonused.com ja veebimeistrid ei vastuta ühegi lugeja mänguvaliku, rahaülekande ega teise otsuse eest. See Lehekülg ei vastuta ka ühegi finantsilise kaotuse eest, isegi kui see tekkis selle lehekülje sisu lugemise tagajärjel. Iga lugeja on kohustatud järgima oma elukohariigi hasartmängudega seotud seadusi.

Onlinekasiinoboonused.com ei paku hasartmänge. Kui te mängite internetikasiinos või hasartmängufirma leheküljel, nõustute enne mängimist nende teenustingimustega. Onlinekasiinoboonused.com ei vastuta mitte ühegi mängu ega kaotuse eest, mis tekib internetikasiinos või hasartmängufirma veebilehel. Pea meeles mängida vastutustundlikult.

Võistlused ja auhinnad

Onlinekasiinoboonused.com ei ole võistlusplatvorm ning siin ei peeta turniire. Kui osalete teiste lehekülgede võistlustel või konkurssidel, järgite nende kehtestatud tingimusi.

Küpsised

Isikuandmete säilitamise tähtaeg

Isikuandmeid säilitatakse vaid nii kaua, kui see on vajalik nende kogumise eesmärgi saavutamiseks. Nende pikim võimalik säilitamise aeg on 56 kuud.

Analüütika

Me kasutame Google Analyticsi veebiliidest oma veebilehe liikluse ja kasutatavuse kohta teabe saamiseks. Google Analyticsi kogutud teave on anonüümne ning mitte mingisuguseid isikuandmeid ei koguta.

Onlinekasiinoboonused.com lehekülje kasutamine on mõeldud vaid üle 18-aastastele (panustamine 18+, kasiinomängud 21+). Lehekülje vanusepiiranguga seotud informatsiooni leiate jalusest.