Parimad Ruletistrateegiad 2023 – Kuidas Ruletis Võita?

admin
3.1.2023
225 Views
Online kasiino boonused ruletilaud

Rulett on üks neist mängudest, mis on inimeste meelt lahutanud juba üle 300 aasta. Samas ei väsi see üllatamast. Järjest enam tuleb välja ruletiteemalisi raamatuid, saateid, taskuhäälinguid ning artikleid, mis püüavad välja selgitada, milline on kõigi aegade parim mängustrateegia.

Kõik professionaalsed mängijad ning ruletiteadlased jõuavad aga samale järeldusele – parimat strateegiat ei ole olemas.

Noh, vähemalt ühtainsat mitte, sest häid strateegiaid on palju!

Anname selles artiklid põhjaliku ülevaate edukaimatest ruletistrateegiatest. Katseta neid omal käel, kuid pea meeles, et juhusel on tahes tahtmata alati viimane sõna.

Mis on rulett?

Enne kui räägime erinevatest strateegiatest, anname kiire ülevaate mängust endast. Enne ruleti mängimist tasuks endale kõigepealt reeglid selgeks teha. Alles pärast seda saad hakata avastama erinevaid strateegiaid.

Rulett on mäng, mille eesmärgiks on ennustada, millisel numbril pall peatub.

Ruletil on erinevaid variatsioone, näiteks Euroopa, Ameerika ja Prantsuse rulett. Ruletilaual on erinevad numbrid nullist 36-ni, millele on võimalik panustada.

Mängija ülesanne on lihtne – tuleb teha panus sellele, millisel numbril või värvil kuul seisma jääb.

Kui ruletiratas on keerlemise lõpetanud ning kuul on seisma jäänud, selgubki tulemus. Võit makstakse välja vastavalt tema panuse suurusele ning sellele, millele mängija täpselt panustas.

Millised on kõige edukamad ruletistrateegiad?

Juba aastasadu on mängijad ning matemaatikud tulnud kokku, et leida viise, kuidas ruletis statistilist tõenäosust mängija kasuks pöörata.

Täna toome sinu ette 6 ruletisüsteemi, millega sul tasuks kindlasti tutvust teha.

Kõigil neist on omad eripärad, millest tulenevalt eelistavad mõned profimängijad üht ning teised mõnda teist strateegiat. Kõik süsteemid, millest täna räägime, pakuvad usaldusväärset panuste järjestust ning võimalust ilma täiendavat riski võtmata korralikult teenida.

NB! Ükski ruletistrateegia ei ole lollikindel.

See tähendab, et pead ise teadma, millal lõpetada, oma võidud kokku koguda ning koju minna.

Milline on pikas perspektiivis kõige parem strateegia?

Muidugi tahad saada vastust küsimusele, milline on see kõige veekindlam ruletistrateegia. Kui kavatsed raha peale kihla vedada, on loomulik, et tahad teada oma võiduvõimalusi.

Kahjuks ei lase ükski kasiino sul järjepidevalt võita. 100% järjepidevalt võitvat mängusüsteemi pole olemas, sest kasiinol on alati maja eelis.

Maja eelis tähendab, et kasiino on mängija ees eelisseisus ning võidab pikas perspektiivis alati. Muul juhul ei oleks mängude korraldamine neile lihtsalt kasulik.

Kuidas ruletis võita?

Maja eelis on kasiinomängude juures aspekt, mida ei saa mängija muuta. Samas ei tähenda see, et sa ei saaks nutikalt mängides kaotusriski vähendada.

Pikas perspektiivis võitmiseks alusta kõigepealt kaotusriski vähendamisega.

Paljude mängijate number 1 viga on see, et alguses panustatakse nii palju, et panus ületab laua limiidi. Seetõttu on väga raske oma kaotusi tagasi võita.

Kuigi ruletis ei pruugi pikaajaline edu maja eelise tõttu võimalik olla, võid madalate panustega endale suurema võiduvõimaluse välja kaubelda.

Selleks on sul vaja strateegiat.

Parimad ruletistrateegiad 2023

Ruletis võitmine sõltub suuresti õnnest. Kordame üle, et strateegiate kasutamine ei pruugi sul aidata igal korral võita. Küll aga annab see pikas perspektiivis sulle eelise teiste mängijate ning kasiino ees.

1. Martingale’i strateegia

Martingale on üks kuulsamaid ruletistrateegiaid. See pole mitte ainult äärmiselt populaarne, vaid ka lihtne ja loogiline.

Seda saab kasutada nii füüsilises kasiinos mängimiseks kui ka live ruletis mõnes online kasiinos.

Martingale’i põhimõte on lihtne:

  • Tee panus. See võib olla ükskõik kui väike või suur. Võid alustada kasvõi ühest eurost.
  • Kui võidad, jätka mängimist sama suure panusega.
  • Kui kaotad, tee kahekordne panus.
  • Kui võidad jälle, naase oma esialgse “ühekordse” panuse juurde.

Hea õnne korral on Martingale’i süsteem väga tasuv. Halva õnne korral, võid aga väga suurelt kaotada.

Näiteks, kui alustad 1 euro suuruse panusega ning kaotad 10 korda järjest, oleks pärast kümnendat kaotust sinu panus juba 512 eurot ehk 512 korda sinu esmane panus.

2. Fibonacci strateegia

Fibonacci on teine ülipopulaarne ruletistrateegia. Tegemist on matemaatilisest jadast koosneva süsteemiga, mis on pisut keerulisem kui Martingale. Jada näeb välja järgmine:

1 – 1 – 2 – 3 – 5 – 8 – 13 – 21 – 34 – 55 – 89 – 144

Esialgu võib süsteem tunduda Martingale’ist riskantsem. Tegelikult on Fibonacci süsteem, mis kaitseb sind küllaltki palju, kui sellest kinni pead.

Strateegia kohaselt võtad kaotuse puhul Fibonacci jadast järgmise numbri ning korrutad selle oma panuse suurusega. Kui kaotad, mine jadas kahe arvu võrra tagasi.

Fibonacci strateegia suurim miinus on see, et see ei aita sul oma võiduvõimalust suurendada. Küll aga võid tänu sellele oma kaotusi paremini kontrolli all hoida.

3. Tagurpidi Martingale’i strateegia

Tagurpidi Martingale’i strateegia toimib vastupidiselt klassikalisele Martingale’i ruletisüsteemile.

Tagurpidi Martingale’i süsteem näeb ette, et pärast igat võitu tuleb oma panus kahekordistada. Tänu sellele on süsteem veidi turvalisem klassikalisest Martingale’i ruletistrateegiast.

Kaotuse korral tuleb sul oma panust 50% võrra alandada, vastupidiselt strateegia klassikalisele versioonile.

Tagurpidi Martingale’i suurim miinus on see, et see ei ole kuigi tulus väikeste panuste puhul.

4. D’Alembert’i strateegia

D’Alembert’i strateegia on järjekordne ruletiklassika. Selle asemel, et oma panuseid agressiivselt iga ring tõsta, tuleb panuseid teha kindlates summades.

Kõigepeal tuleb sul valida esimese panuse suurus. Ütleme näite huvides, et selleks on 1 euro.

Kui kaotad, näeb D’Alemberti süsteem ette, et tõstad oma panust esimese panuse võrra. Meie näite järgi oleks kaotuse puhul järgmine panus 2 euro suurune. Veel ühe kaotuse puhul oleks järgmine panus 3 euro suurune.

Võidu puhul pead oma panust ühe võrra alandama. Näiteks pärast kolmandat kaotust (kui viimane panus oli 3 eurot), peaks võidu puhul sinu järgmine panus 2 eurot olema. Järgmise võidu korral kehtib sama loogika ehk järjekordne panus oleks sel juhul 1 euro.

Süsteemi eesmärk on liikuda tasa ja targu, vahet pole, kas liigud edutrepist üles- või allapoole.

D’Alemberti ruletistrateegia on kõige efektiivsem kas paaris/ paaritule või värvile panustades.

5. Labouchere’i strateegia

Labouchere’i süsteem on lõbus ruletistrateegia. Selle süsteemi kohaselt pead mõtöema välja summa, mida tahad võita. Seejärel pead selle mitmeks panuseks jaotama.

Labouchere’i süsteemiga pead soovitava võidusumma jagama kuueks panuseks.

Näiteks, kui tahad võita 100 eurot, saad selle “katki teha” nii: 15 – 10 – 30 – 15 – 20 – 10.

Esimese panuse suurus on võrdne paremalt ja vasakult esimese numbri summadega. Meie näite puhul oleks see 25 (15+10). Seejärel kriipsuta need numbrid nimekirjast maha.

Alles jääb 10 – 30 – 15 – 20. Järgmise panuse suurus oleks seega 30 eurot (10+20).

Kui võidad, paned aga just panustatud numbri esimeseks (25 – 10 – 30 – 15 – 20). Siis oleks järgmise panuse suurus 45 (25+20). Panuste tegemine käib sama loogika alusel nii kaua, kuni kõik numbrid kasutatud on.

6. James Bondi strateegia

Selle ruletistrateegia nimi ei ole juhuslik. Küsimuse, kuidas ruletis võita, on lisaks paljudele teistele esitanud ka Ian Fleming, James Bondi looja.

Nii töötas Fleming välja oma ruletistrateegia, mida tunneme James Bondi strateegia all.

Ian Fleming usub, et parimad ruletipanuste kombinatsioonid on tõepoolest olemas. Tema strateegia kohaselt tuleks pärast iga keerutamist teha sama suur panus, milleks on

  • 14 dollarit numbrivahemikus 19-36,
  • 5 dollarit numbrivahemikus 13-18,
  • 1 dollar 0-le.

Kui sa ei taha üheski ringis rohkem kui 2 dollarit (või eurot) kulutada, võid vastavalt teha panused 1,4/ 0,5/ 0,1 (selle asemel, et panustada 14, 5 või 1).

James Bondi strateegia nõuab palju rohkem õnne kui ülejäänud siinsed strateegiad. Sellest tulenevalt võtad ka suurema riski. Põhjus on lihtne: sul pole plaanis jääda klassikaliste paaris ja paaritute panuste juurde.

Ian Flemingu strateegia peamine miinus on maja eelis, mida ei ole võimalik ignoreerida. Aga isegi, kui kaotad, ei ole sinu kaotused tõenäoliselt eriti suured.

Suurimad ruletistrateegia eksiarvamused

Ruletistrateegiatega seondub läbi ajaloo mitmeid eksiarvamusi, mida algselt tõesteks peeti.

Näiteks arvavad paljud inimesed, et kavalad arvutuskäigud ning juba mängitud numbrite analüüs annab parema ülevaate sellest, millised numbrid järgmisena ilmuvad.

Aastakümnete pikkune kogemus on õpetanud nii kasiinosid kui ka mängutootjaid, kuidas luua nn erapooletu ruletilaud, mida on võimatu ette ennustada.

Seega, selle asemel, et otsida mängijana ülimat lahendust, on ajasäästlikum tunnistada, et ideaalset ruletistrateegiat ei ole olemas.

Oleme kokku kogunud peamised eksiarvamused, mida tihti ruletistrateegiatega seostatakse.

#1 Õnnenumbrite olemasolu

On lihtne uskuda, et mõned numbrid on ruletis paremad kui teised. Kahjuks ei ole selle teooria kinnitamiseks absoluutselt mingeid tõendeid.

#2 Järgmist võitu on võimalik ennustada

Alatihti tuleb välja naljakaid lugusid sellest, kuidas teadlased püüavad mõõta ruletiratta kiirust, et ennustada millisesse sektorisse pall maanduks.

Kuigi idee sellisest katsetusest on hea, võid vaid unistada, et saad varustuse ratta kiiruse mõõtmiseks ka päriselt kasiinosse kaasa võtta.

#3 Mängud on võltsitud ning kasiino petab mängijaid

Oeh. Ei, kasiino ei peta mängijaid. Niikaua, kuni mängid mainekate kasiinode juures, ei pea sa muretsema selle pärast, et hasartmänguasutus sul nahka üle kõrvade tõmbama hakkab.

Kui kasiinos kahtled, vaata Onlinekasiinoboonused24.com ülevaateid, kus räägime Eesti usaldusväärsetest kasiinodest. Kõiki mänge auditeerivad sõltumatud kolmandad osapooled, mis kinnitab mängude ohutust.

#4 Parim panuste kombinatsioon on olemas

Teoreetiliselt on olemas panustamiskombinatsioone, mis on tõenäolisemad kui teised. Sisuliselt on välised panused pikas perspektiivis soodsamad kui sisemised panused.

Sisepanuseid tehes tuleb endale mõista anda, et võtad ebaproportsionaalselt suure riski võrreldes välipanuste tegemisega.

Ühte parimat panuste kombinatsiooni ei ole aga siiski olemas.

Milline on siis parim ruletistrateegia?

See, kui palju sa ruletis võidad, tuleneb üldjuhul sellest, mitu korda oled järjest võitnud.

See on aga alati erinev ning sõltub rohkem kui ühest aspektist. Loeb see, millist süsteemi kasutad, kui palju aega mängides veedad ning kui suuri panuseid teed.

Ajalooliselt parimad ruletistrateegiad

Ajalooliselt on mängijatele enim võite toonud tõenäoliselt Martingale’i strateegia. Aastal 1881 võitis Charles Wells Monte Carlo kasiinos ühel õhtul 2 miljonit franki. Järgmisel õhtul läks ta tagasi ning kahekordistas oma võidud.

Kuid tead, mis?

Väidetavalt ei kasutanud Wells ühtegi strateegiat.

Selles artiklis loetletud ruletistrateegiad võivad aga kõik sinu väärt abimehed olla, kui otsustad füüsilisse või live kasiinosse oma õnne proovima minna.

Kivi kotti!

Author admin