Ups & Downs


 • Eesti mängulitsents
 • Usaldusväärne ja turvaline
 • Esmaklassiline kasiinokogemus
TASUTA SPINNID
5/5
KUNI 1000€ BOONUS! + 100 TASUTA SPINNID
Mängi nüüd!

Overview


 • Esmaklassiline kasiinokogemus:
  Panustamisest rääkimata!
 • Esimese Sissemakse Boonus:
  Kuni 1000€ boonus!
 • Usaldusväärne ja turvaline:
  Eesti mängulitsents.
 • Ägedad kampaaniad:
  Võida oma unelmate võit!

Betsafe

Sisukord

Betsafe üldinformatsioon

Ettevõte:
Betsafe
Litsents:
HKT000011, HKT000012
Telefoninumber:
Ei
E-post:
[email protected]
Live Chat:
Kyllä
Mobiilne kasiino:
Jah
Kasiino boonused:
Jah

Betsafe on traditsiooniline ja paljudele tuttav mänguplatvorm, mida , nagu nimigi ütleb, saab usaldada. Betsafe’i kasiinokogemus on esmaklassiline. Valikus on tuhandeid erinevaid kasiinomänge, millest leiab igaüks kindlasti oma lemmiku. Kuigi Betsafe on end varasemalt pigem panustamise keskkonnana reklaaminud, on ettevõtte kasiino pool sellest olenemata ülipopulaarne. Me olime Betsafe’ist saadud kogemusest tõesti positiivselt üllatunud.

Panustamise poole pealt ei pea sa kaugemale otsima minema. Ettevõttel on selles osas palju pakkuda ning koefitsiendid on väga head.

Betsafe on muuhulgas kogunud kuulsust ka Manchester City sponsorina ning isegi praegu on kannavad ettevõtte värve mitmed maailmatasemel sportlased. Usaldusväärsus ja hea maine on Betsafe suured tugevused.

Betsafe boonus

Betsafe pakub kõigile oma uutele klientidele esimese sissemakse boonuse kahekordistamist kuni 200€ väärtuses.

 • Panustamine: 100-protsendiline boonus kuni 200€
 • Kasiino: Kuni 1000€ boonus + 100 tasuta keerutust

Betsafe

TASUTA SPINNID
5/5
 • Eesti mängulitsents
 • Usaldusväärne ja turvaline
 • Esmaklassiline kasiinokogemus
KUNI 1000€ BOONUS! + 100 TASUTA SPINNID
Mängi nüüd!

Betsafe’i internetikasiino

Betsafe’i online kasiinost leiad kõike kõige paremat ja enamgi veel! Valikus on kasiinomängud parimatelt mängutootjatelt. Betsafe’il on ka live-kasiino.

Kuna mängutootjate seas on Yggdrasil, Microgaming, NetEnt ja teised oma ala parimad, võib oodata vaid parimat. Betsafe’i slotimängude valik on tasemel.

Betsafe pakub nii klassikalisi mänge kui ka uustulijaid. Kui otsid lemmikuid nagu Starburst, võid kindel olla, et leiad need Betsafe’ist. Kui sa otsid aga NetEnt’i uusimaid mänge – näiteks tuntud brändimänge nagu Ozzy Osbourne – leiad kasiinost ka need.

Muidugi ei puudu kasiino poole pealt ka traditsioonilised lauamängud nagu blackjack või rulett, aga live-kasiinole tasuks samuti kindlasti pilk peale heita. Betsafe’is on autentne kasiinoõhkkond, sest nagu ka ettevõtte nimi ütleb, live-diilerid on oma ala spetsialistid, keda võid usaldada.

Betsafe’i panustamine

Betsafe on vaieldamatult oma valdkonnas üks parimaid. Koefitsiendid on enamikes seeriates vägagi konkurentsivõimelised ning eelised on kõigil mängijatel: isegi vanu kliente premeeritakse lojaalsusega, kuna tihti pakutakse väga ahvatlevaid sissemakseboonuseid.

Lisaks sellele on Betsafe’i ennustamisvõistlused tipptasemel – kliendid saavad ligipääsu maailma parimatele spordiüritustele.

Meie prooviperioodist selgus, et Betsafe’i liiges on tõeliselt hea. Sellega polnud mitte mingeid probleeme. Betsafe’i võib julgelt soovitada kõigile, kellele meeldib panustada või kes soovivad sellega algust teha. Ühesõnaga leiad Betsafe’ist kõik, mida oled otsinud ning isegi selle, mida sa ei teadnud, et sul tarvis läheb.

Betsafe’i mobiilikasiino

Nutitelefoni poole pealt on Betsafe esirinnas. Me proovisime seda nii Apple’is kui ka Androidis ning nagu oodatud sujus kõik veatult. Panustamise poole pealt on kõike vajalikku lihtne leida ning ka sissemakse tegemine on imekerge ja stressivaba.

Kasiinos töötasid mängud korralikult ning polnud ei läägamist ega muid probleeme. Esilehe ja mängude vahel navigeerimine oli lihtne ja kiire.

Betsafe’i kokkuvõte

Betsafe’i on enam kui kerge soovitada. See on üks kasiino- ja ennustusmaailma absoluutseid tippe. Me ei olnud ausalt öeldes enne oma prooviperioodi Betsafe’i kasiinot proovinud ning muidugi tuli selle tase meile üllatusena. Betsafe’is on suurel hulgal mänge. On raske leida kasiinot, mille “varustus” ja teenuse kvaliteet nii head oleksid.

SIIT BETSAFE’I

Kas Betsafe on usaldusvääre ja turvaline?

Kasiino tegutseb Eesti mängulitsentsi alusel ning seega on tegemist tõesti usaldusväärse ja turvalise internetikasiinoga. Betsafe’is ei tasu pettust karta. Kasiinos on kasutusel kõige kaasaegsemad turvameetmed, et tagada sinu ja sinu raha turvalisus.

Betsafe’i klienditeenindus

Betsafe’i leheküljelt leiad klienditeeninduse, millega saad ühendust võtta nii live vestluse kui ka e-maili teel. Klienditeenindus on saadaval ka eesti keeles: esmaspäevast reedeni kella 10:00st kuni 23:00ni ning laupäeval ja pühapäeval 12:00st kuni 21:00ni.

Inglisekeelne klienditugi on saadaval esmaspäevast reede kella 10:00st 23:00ni ning laupäeval ja pühapäeval 12:00st kuni 21:00ni.

Lisaks sellele saad jätta klienditeeninduse lehele helistamissoovi, kui arvad, et sul on lihtsam oma probleemi telefoni teel arutada.

Rahaülekanded

Rahaülekandeid saad teha usaldusväärselt ja muredeta nii internetipanga kaudu kui ka Visa ja online rahakottide kaudu. Saadaval on kõik levinumad sisse- ja väljamaksemeetodid.

Betsafe’i väljamaksed tulevad sinu pangakontole Trustly kaudu vaid loetud minutitega. Kuid nii kiire ja lihtne asjaajamine ongi ju uus normaalsus.

Visa Mastercard Skrill Paysafecard Trustly Euteller

TASUTA SPINNID

Betsafe

5/5
KUNI 1000€ BOONUS! + 100 TASUTA SPINNID
Mängi nüüd!

Leave a comment